Kolik ti je let?

Je mi 24 let (8.11.1994, Štír)

Kolik měříš?

1,72 m

Kolik vážíš?

Váha je jen číslo. Každé tělo je individuální. Mých 62 kg (v létě) nebo 66 kg (v zimě) může na jiné holce vypadat úplně jinak. Obzvlášť když člověk cvičí.

Jak jsi přišla na jméno Niki Rich?

Tak jako většina lidí v dnešní době i já jsem si musela vytvořit jméno, se kterým se budu prezentovat jak na webu, tak na FB stránkách. Zvolila jsem si jméno Niki Rich (rich = bohatý) – tak jako už jsem psala v úvodu, chci vám obohatit život čímkoli pozitivním.

Jak jsi se dostala ke sportu?

Vždy jsem měla hodně aktivit. Ať už to bylo ve škole v tělocviku, s klukama na hřišti, hraní volejbalu nebo 7 let tance. Když mi bylo 16, objevila jsem fitness. Nebyla jsem vázaná časově, jako třeba u volejbalu nebo tance, a mohla jsem jít cvičit kdykoli mě to napadlo. Ale jak to v začátcích bývá, neměla jsem žádné zkušenosti a moje stydlivost a nízké sebevědomí mi to neulehčovaly. V 17 letech jsem poznala svého bývalého přítele Adama, který již v té době měl už mnoho zkušeností a zasvětil mě do svého života Street Workoutu (cvičení s vlastní váhou) a zdravého stravování. Ale doslova zboural mé tehdejší představy o zdravé stravě. Za 4 roky našeho vztahu mě hodně naučil a jsem mu za to vděčná.

Jak vypadá tvůj trénink teď?

Momentálně chodím do fitka tak 3-4 týdně. Cviky s vlastní váhou budu vždy zařazovat do svých tréninkových plánů a doporučila bych to každému z vás ve všech věkových kategoriích. Ale také cvičím s činkami, protože jako pro většinu dívek v dnešní době, myslím si, že i díky instagramových trendů, je i pro mě spodek těla velmi důležitý

Jaké jsou tvé nejoblíbenější cviky?

Přítahy, Kliky, Dřepy, Mrtvý tah

Jak se stravuješ?

Můj základ: maso, zelenina, sacharidy (rýže, brambory, ...), živočišný tuk + doplňky stravy.
Co jím v malém množství: mléčné výrobky, mouka, bílý cukr, sladidla, rostlinné oleje, luštěniny, ořechy, ...

A co bude dál?

Budu pokračovat v tom, co dělám a snažit se být tou nejlepší verzí sama sebe a inspirovat ostatní.

Close Menu